Innod3D GeForce GT1030: jak połączyć atrakcyjną cenę z dobrymi wynikami?
25 wrzesień 2017
FileFlex w NAS-ach Asustora
26 wrzesień 2017

Konwerter tekstu IRISNotes Air 3: studenci, długopisy w dłoń!

W sam raz na rozpoczęcie roku akademickiego IRIS przygotował urządzenie, które powinno przypaść do gustu wielu studentom: konwerter tekstu IRISNotes Air 3.

Producent chce, by jego produkt znacznie ułatwił życie żakom i wszystkim tym, którzy preferują robienie odręcznych notatek od zapisywania wszystkiego na komputerze. Dzięki IRISNotes Air 3 ręczne zapiski można w łatwy sposób przenieść do pliku tekstowego – gdy tekst już trafi do WORD-a lub notatnika, tam można go z kolei edytować czy udostępniać innym.

image-word

Pisz, rysuj, dziel się…
To nie jedyne możliwości przesyłania danych, jakie oferuje sprzęt IRIS. Konwerter pozwala na wysłanie notatek na urządzenia mobilne. Co więcej IRISNotes Air 3 rozpoznaje nie tylko pismo, ale także rysunki, szkice i grafiki – je również można eksportować do WORD-a lub zapisać jako JPEG.

To jest fota
Z przesyłaniem tekstu na telefon wiążę się jeszcze jedna ciekawa opcja. IRISNotes Air 3 umożliwia umieszczenie własnego tekstu czy rysunku na zdjęciu zrobionym przy pomocy smartfona lub iPhona. Pozwala to na stworzenie unikatowych pamiątek, którymi można się dzielić ze znajomymi.

Pokaż, jak należy to zrobić
Kolejna ciekawa funkcja związana jest z kręceniem własnych filmików z podkładem głosowym. Tryb ten idealnie sprawdza się w sytuacji, kiedy ktoś musi stworzyć mini-tutorial. Wtedy ręcznie rysowane przykłady będą jak znalazł.

Zestaw marzeń
W skład IRISNotes Air 3 wchodzi specjalny długopis i niewielkich rozmiarów odbiornik do magazynowania danych, którego pamięć pomieści do 100 stron formatu A4. IRIS zapewnia, że jego urządzenie jest łatwe w użyciu i nie wymaga kupowania dedykowanego wkładu – wystarczy zwykły, do kupienia w każdym sklepie papierniczym.

Urządzenie, które lubi się uczyć
W IRISNotes Air 3 zaimplementowano moduł, dzięki któremu urządzenie  uczy się coraz lepszego rozpoznawania pisma. W ten sposób nawet osoby o nieczytelnym charakterze, mogą cieszyć się z uroków urządzenia IRIS. Dodatkowo użytkownik może utworzyć  trzy osobne profile dla różnych osób. Warto przy tym dodać, iż skaner obsługuje trzydzieści języków, w tym oczywiście polski.

Konwerter tekstowy IRISNotes Air 3 kosztuje około 595 zł.

Zobacz wideo jak działa IRISNotes Air 3

Cechy produktu:

  • Technologia: ultrasonograf i podczerwień
  • Bluetooth: 4.0 LE
  • Akumulator wewnętrzny: około 3,5 godziny pracy na baterii
  • Typ baterii: litowo-jonowa wielokrotnego ładowania
  • Żywotność baterii: odbiornik 16 godzin, długopis 60 godzin
  • Wkład: standardowy 67 x 2.35 mm
  • Obszar działania: format A4
  • Pojemność: do 100 kartek w formacie A4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *