Inno3D GeForce RTX 2080Ti i RTX 2080 z serii iChill Black
28 wrzesień 2018
MyKronoz ZeCirlce² – estetyczny smartwatch z bogatymi możliwościami
28 wrzesień 2018

Kompaktowy skaner IRISPen Executive 7

Za chwilę rozpocznie się nowy rok akademicki. Warto zatem sprawdzić jakie nowinki technologiczne potrafią ułatwić obcowanie z nauką. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być IRISPen Executive 7, który docenią nie tylko osoby z kręgów akademickich, ale i biznesu również.

IRISPen Executive 7 to niewielki skaner, swoim kształtem przypominający flamaster. Jego waga nie przekracza 60 g, a wymiary wynoszą 3,5x14x2,5 cm. Jak zapewnia producent jego użytkowanie jest równie proste i wygodne. Wystarczy przesunąć IRISPen nad linijką tekstu z dowolnego źródła, a oprogramowanie, dzięki technologii OCR (Optical Character Recognition) zrobi resztę. Po zeskanowaniu tekstu efekty od razu zobaczymy na ekranie komputera.

Podręczny tłumacz

IRISPen współpracuje z najpopularniejszymi edytorami tekstu. Treść którą zeskanowaliśmy przeniesiemy do: Worda, Excela, dokumentów Google, czy nawet wstawimy jako komentarz w mediach społecznościowych. Niezrównaną zaletą wbudowanego oprogramowania ma być również funkcja tłumacza oraz syntezator głosu, powalający usłyszeć prawidłową wymowę skanowanych słów w 40 różnych językach.

Nie tylko nauka

Producent przekonuje, że zalety IRISPen Executive 7 dostrzeżemy także dzięki opcji rozpoznawania kodów kreskowych. Tym sposobem szybko poznamy konkretne informacje na temat produktu. Za sprawą technologii OCR jest on jednym z najszybszych mobilnych skanerów. Zasilany przez port USB do pracy potrzebuje jedynie komputer wyposażony w dowolną wersję systemu Windows.

IRISPen Executive 7 jest dostępny na rynku w cenie ok. 410 zł.

 

Specyfikacja:

  •         Rozmiar skanera: 3,5 x1,4 x 2,5 cm
  •         Waga skanera: 60 g
  •         Minimalne wymagania sprzętowe: PC z co najmniej Pentium III i 1GB pamięci RAM
  •         System: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3
  •         Zawartość zestawu: IRISPen, instrukcja, sterowniki na płycie CD

Źródło: Entrymedia, Asustor

 

###

 

 

O IRIS

Marka należąca do grupy Canon, powstała z myślą o produkcji urządzeń do skanowania, edytowania i konwertowania dokumentów. Firma powstała w 1986 r. i dziś jest światowym liderem w dziedzinie rozpoznawania znaków optycznych (OCR) i mobilnego skanowania.

Firma założona w Belgii, posiada swoje biura w USA, Hongkongu, Francji, Luksemburgu, Niemczech i Holandii. Innowacyjne i profesjonalne rozwiązania jakim są mobilne skanery ułatwiają wielu firmom i administracji zarządzanie elektronicznymi dokumentami, przepływem informacji oraz infrastrukturą informatyczną.

 

 

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki

tel. 666 879 779

piotr.poniecki@entrymedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *