Mod ze snów
28 grudzień 2015
Cooler Master V650 już w sprzedaży
5 styczeń 2016

Jedź bezpiecznie z Clingo

Zima to sezon spotkań rodzinnych i wyjazdów na narty. Podczas wyprawy samochodowej w trudnych warunkach atmosferycznych bardzo ważne jest to, by nie rozpraszać wzroku. Właśnie dlatego warto przymocować telefon czy nawigację na poziomie wzroku, tak by nie tracić drogi z oczu.

 

Jednym z gadżetów, które mogą nam w tym pomóc jest uchwyt samochodowy marki Clingo. Produkt umożliwia montaż telefonu lub nawigacji na kratce nawiewu. By maksymalnie dostosować położenie urządzenia do swojego pola widzenia, umieszczono w nim głowicę, umożliwiającą swobodne obracanie.

Wykorzystana w uchwycie technologia „Stick To It” pozwala na szybki montaż poprzez dociśnięcie urządzenia do specjalnej żelowej warstwy, bez potrzeby stosowania dodatkowych zatrzasków czy dokręcania ramion. Równie łatwo można odczepić telefon czy nawigację od uchwytu, a brak dodatkowych zabezpieczeń sprawia, że produktu można używać niemalże ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Jak zapewnia producent, warstwa „Stick To It” nie pozostawia na urządzeniach lepkiej mazi, a w razie zabrudzenia, można ją wyczyścić przy pomocy wody z mydłem.

Podczas rygorystycznych testów, warstwa nie straciła swoich właściwości pomimo mycia jej ponad 3000 razy, 9 dniowej kąpieli w zbiorniku wodnym i testowania w temperaturze od -24 do 93 stopni Celsjusza.

Cena produktu wynosi około 35 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *