Błyskawiczne ładowanie z MasterWatt
25 kwiecień 2016
Wygoda na trasie z Playseat Revolution
27 kwiecień 2016

JAM Replay – muzyka w plenerze

Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM, który w swoim portfolio może pochwalić się między innymi głośnikami o ciekawym, nowoczesnym designie czy produktami o niewielkich gabarytach stylizowanymi na sprzęt retro.

Jedną z propozycji marki jest Replay – przenośny głośnik o ciekawej formie przypominającej… kubek. Urządzenie jest nie większe od połowy przeciętnej piłki do baseballa – pomimo swoich małych wymiarów charakteryzuje się czystymi dźwiękami wysokimi oraz głębokimi basami.

Dzięki swojej gumowanej powierzchni oraz możliwości buforowania muzyki za pośrednictwem Bluetooth w odległości do 9 m od urządzenia magazynującego, głośnik z pewnością sprawdzi się wśród amatorów spotkań plenerowych. Za mobilnością produktu przemawia również pojemna bateria, pozwalająca na korzystanie z niego do 5 godzin przy pełnym naładowaniu.

Podobnie jak inne modele tego producenta, JAM Replay wyposażony został w mikrofon i przycisk rozmowy telefonicznej, które umożliwiają odbieranie i rozmowę bez konieczności sięgania po komórkę.

Urządzenie kosztuje około 142 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się JAM Replay.

 

Cechy urządzenia:
– Bluetooth; 9 metrów zasięgu
– Wbudowana bateria oferuje do 5h bezprzewodowego grania
– Gumowana obudowa
– Wbudowany mikrofon i możliwość odbierania rozmów telefonicznych
– 4 warianty kolorystyczne: czarny, czerwony, niebieski, szary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *