MyKronoz: zaprojektuj zegarek swoich marzeń
23 czerwiec 2016
To, co wyróżnia markowe klawiatury
24 czerwiec 2016

Jam: muzyka w terenie

Nie każdy lubi słuchać muzyki przez słuchawki podłączone do smartfonu czy MP3. Co więc z tymi miłośnikami dobrych dźwięków, którzy mimo to chcieliby cieszyć się brzmieniem ulubionych piosenek poza swoim domem? Tu z pomocą przychodzą mobilne głośniki, takie JAM Alloy.   

Utwory odtwarzane z przenośnego odtwarzacza lub telefonu często tracą na jakości, dlatego JAM starał się, by niewielkie rozmiary Alloya nie odbiły się negatywnie właśnie na tym aspekcie. Wewnątrz urządzenia znalazło się miejsce dla dwóch aktywnych i dwóch pasywnych przetworników dla zwiększenia siły basów. Dzięki temu wydobywający się z głośnika dźwięk ma brzmieć czysto i wyraźnie.

Dużym problemem związanym z kompaktowymi urządzeniami jest ich stosunkowo krótka żywotność. Dlatego Alloy posiada wbudowaną baterię umożliwiającą słuchanie muzyki nieprzerwanie przez 5 godzin, a więc w czasie dłuższego wypadu użytkownik nie będzie zmuszony do gorączkowych poszukiwań okazji do podładowania sprzętu.

Wiele osób chowa telefon do torby i później, gdy smartfon zaczyna dzwonić, mają problem z szybkim znalezieniem go wśród innych rzeczy. W takiej sytuacji połączenie będzie można natychmiast odebrać bezpośrednio dzięki głośnikowi Alloy.

Urządzenie kosztuje około 299 zł. Dystrybutorem jest firma Impakt.

Zobacz wideo jak prezentuje się głośnik Alloy.

 

Cechy produktu:
– Technologia: Bluetooth (zasięg 10 m)
– System dźwięku: stereo
– Przetworniki: dwa aktywne i dwa pasywne
– Wbudowany mikrofon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *