GeForce GTX 1070 z czterema wentylatorami od Inno3D
12 październik 2017
Grabber dla streamerów, którzy cenią sobie jakość
17 październik 2017

IRIScan Book 5: rewolucja w skanowaniu książek i artykułów

Masz w swoich zbiorach wiele ciekawych artykułów, ale nie chcesz przechowywać stosu gazet w mieszkaniu? Potrzebujesz mieć przy sobie tylko kilka stron z grubej książki? IRIS przekonuje, że jego skaner IRIScan Book 5 jest rozwiązaniem właśnie dla ciebie.

Producent starał się, by obsługa jego urządzenia była jak najprostsza. Wystarczy przejechać IRIScan Book 5 po wybranej stronie, by w ciągu sekundy lub dwóch zeskanować ją w wysokiej rozdzielczości. Urządzenie porusza się płynnie po kartkach dzięki kółkom umieszczonym pod skanerem.

W sam raz do torby
Kompaktowych rozmiarów IRIScan Book 5 nie zajmuje wiele miejsca w torbie czy plecaku. Urządzenie nie wymaga do obsługi komputera, a dzięki  ekranowi 1.5” z kolorowym wyświetlaczem, użytkownik od razu sprawdzi, czy dokument zeskanował się prawidłowo.

Pomieści naprawdę wiele
O długą i efektywną pracę skanera ma zadbać pojemna bateria Li-ion, ładowana przez złącze USB. W zestawie z IRIScan Book 5 znajduje się też karta MicroSD o pojemności 4 GB, na której zmieści się maksymalnie do 2000 plików JPEG (przy rozdzielczości 300 DPI i formacie A4 w kolorze).

Posłuchaj, mam tu taki artykuł…
Urządzenie IRIS daje swobodę przy wyborze sposobu późniejszego odczytania dokumentu. Dla własnej wygody i potrzeby użytkownik może konwertować zeskanowane pliki jako: JPEG, PDF, Word, Excel, e-Book, a nawet stworzyć plik dźwiękowy.

Skaner IRIScan Book 5 występuje w dwóch wariantach: wersja z Wifi kosztuje około 570 zł, natomiast zakup modelu korzystającego wyłącznie z kabla USB to koszt około 490 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się skaner IRIScan Book 5.

 

Dane techniczne:

  • Rozdzielczość: 300/600/1200 DPI
  • Format plików: JPEG/PDF/wielostronicowy PDF
  • Rozmiar wyświetlacza: 1.5” kolorowy
  • Złącze: Micro USB
  • Karta: MicroSD 4 GB w zestawie; możliwość dokupienia MicroSDHC o maksymalnej pojemności 32 GB
  • Żywotność baterii (skanowanie na kartę MicroSD): 100 stron dziennie po uprzednim naładowaniu (A4, 300 DPI, kolor)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *