2 mins read

Intenso: nigdy nie stracisz mocy

Sytuacja, w której przez długi czas nie można nigdzie podładować telefonu wydaje się w dzisiejszych realiach czymś niewyobrażalnym. Nie wszyscy jednak mają ochotę w razie potrzeby na bieganie po kafejkach i szukania gniazdka, z którego można skorzystać. Rozwiązaniem problemu może być zainwestowanie w Power Bank.

Produkt Intenso wyposażono w baterię Li-Ion o pojemności 10400 mAh, dzięki czemu możemy kilkukrotnie uzupełnić moc naszych mobilnych urządzeń, bez konieczności sięgania po kabel do ładowania. W ten sposób osoby wyruszające np. na wakacje w góry i przez kilka dni mogące być pozbawione dostępu do prądu, nie będą zmuszone do przesadnego oszczędzania zabranych ze sobą sprzętów.

O stanie naładowania akumulatora informuje niebieska, LED-owa dioda. Intenso umieścił też w swoim banku energii bezpieczniki chroniące przed przepięciem, rozładowaniem, przeładowaniem i zwarciem. Dzięki temu spada ryzyko poważnej awarii przy podłączaniu do urządzenia smartfona czy notebooka.

Power Bank posiada dwa gniazdka do ładowania: jedno do urządzeń wymagających mniejszego napięcia, takich jak smartfony, i drugie, do tych o większych potrzebach, czyli tabletów, laptopów itd.

Duża pojemność nie przekłada się na znaczne zwiększenie gabarytów i ciężaru sprzętu: Power Bank od Intenso nadal jest lekki i zajmuje niewiele miejsca, a częste zabieranie go ze sobą w trasę nie powinno pogorszyć komfortu podróży.

Cena detaliczna urządzenia wynosi około 128 zł.


Cechy produktu
:
– Bateria: 10400 mAh
– Typ baterii: akumulator litowo-jonowy
– Złącze: 2 x USB A
– Wyjście: 5.0V – 1.0A/2.1A
– Wejścia: max. 5.0V – 2.0A
– Wyświetlacz LED, niebieska dioda
– Ochrona przed przepięciem, rozładowaniem, przeładowaniem, bezpiecznik przed spięciem
– Wymiary: 44x89x44 mm
– Waga: 243 g