INNO3D zapowiada uczestnictwo na targach Computex 2024
1 min read

INNO3D zapowiada uczestnictwo na targach Computex 2024

INNO3D, popularny producent kart graficznych GeForce, zapowiada swój udział w zbliżających się targach technologicznych Computex 2024, które odbędą się Tajpej w dniach 4 – 7 czerwca.

Wystawa INNO3D będzie zlokalizowana w TWTC Nangang 4/F w hali 1 na stoisku N0401a. Producent ma zapewnić wciągającą prezentację zarówno dla profesjonalistów, jak i zwykłych entuzjastów branży. Tegoroczne targi upłyną pod hasłem “Connecting AI”, a zatem strefa NVIDIA AI Zone z pewnością będzie należała do wyróżnionych. Tym samym stoisko INNO3D również powinno znaleźć się w centrum uwagi.

Firma INNO3D zapowiedziała już, że zaprezentuje swoją dotychczasową gamę kart graficznych, w tym układy z serii GeForce RTX 40 SUPER. Wśród modeli mają znaleźć się produkty wprowadzone na rynek na początku tego roku. Nie zabraknie flagowych i średniobudżetowych wariantów z podświetleniem LED RGB, pokazu systemów chłodzenia współtworzonych z Alphacool czy miniaturowych jednostek SFF przeznaczonych dla kompaktowych obudów.

Wystawa INNO3D na zbliżających się targach Computex ma wzmocnić pozycję firmy w dziedzinie kart graficznych do gier i wysokiej wydajności. Sam producent chce natomiast pokazać swoje zaangażowanie w innowacje i doskonałość. Wkład INNO3D w tegoroczne targi może okazać się dalekosiężny i wpłynąć na trajektorię całej branży technologicznej w kierunku rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją