CM Storm: klawiatura z procesorem
21 marzec 2015
Podświetlany zestaw dla gracza
15 kwiecień 2015

Impakt z internetowym systemem sprzedaży B2B

Firma Impakt planuje uruchomienie internetowego systemu sprzedażowego B2B. Umożliwi on zintegrowanie i cyfryzację działań biznesowych z zagranicznymi partnerami firmy. Ma to usprawnić komunikację i ułatwić pozyskanie nowych klientów.

Nowy moduł ma pozwolić potencjalnym klientom na dostęp do systemu przy użyciu przeglądarki internetowej lub poprzez dane wysłane bezpośrednio z ich własnych systemów. Wdrożenie nowego systemu pokazuje, że Impakt wychodzi naprzeciw potrzebom rynkowym oraz podąża za trendami w branży IT/ICT.

Internetowy system sprzedaży Impaktu ma być w pełni międzynarodowy. Do użytku oddany zostanie interfejs w dwóch językach: polskim i angielskim. Pozwoli to na zyskanie nowych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nowy moduł będzie w całości zintegrowany z systemem ERP wnioskodawcy. Ma on wykorzystywać format danych, który umożliwi szybkie i płynne działanie całego systemu.

Najważniejszymi procesami biznesowymi, które będą realizowane przez nowy system to:
  • Proces udostępniania informacji o fakturach i korektach
  • Proces zgłaszania reklamacji
  • Proces informowania klientów o zmianach
  • Proces zamawiania
  • Proces obsługi promocji
  • Proces obsługi wysyłek na zadanie
  • Proces kontroli płatności
  • Proces porównywania ofert dostawców

 innowacyjna_gospodarka Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – DOTACJE NA INNOWACJEO Impakt

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów komputerowych, sieciowych i elektroniki użytkowej rozpoczął swoją działalność w 1997 r. Firma szybko się rozwija rozszerzając swoją aktywność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Od wielu lat jest dystrybutorem globalnych marek gamingowych dostarczając najnowsze rozwiązania na polski rynek.

Spółka jest systematycznie nagradzana za stabilny i ambitny rozwój. W latach 2007-2009 i 2012-2013 została uhonorowana przez ?Puls Biznesu? nagrodą ?Gazele Biznesu?. W roku 2013 i 2014 otrzymała prestiżową nagrodę ?Diamenty Forbesa? w kategorii firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

www.impakt.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *