Chcesz podbić Internet? Zmodyfikuj komputer
2 listopad 2015
Natec Genesis prezentuje nową klawiaturę dla graczy
5 listopad 2015

Gamepad dla użytkowników platform PC i PS3

Natec Genesis zaskoczył nas w tym roku wieloma ciekawymi produktami, które dołączył do swojej oferty. Najnowszą propozycją, jaką oferuje producent jest uniwersalny pad P65, który kilka dni temu miał swoją premierę.

Natec Genesis P65 został stworzony z myślą o platformach PS3 i PC. Kompatybilność z obydwoma systemami sprawia, że nie musimy inwestować w dwa osobne pady czy w dodatkowy kontroler do konsoli, który poza byciem alternatywą dla gości nie przyda się do niczego więcej. Urządzenie umożliwia bezproblemowe przełączanie trybów pracy pomiędzy X-Input, a D-Input, co z kolei pozwala uniknięcia ograniczeń poszczególnych interfejsów.

Z19966_53621

Gamepada wyposażono w system wibracji, który w sposób realistyczny oddaje wydarzenia z gry, dając możliwość poczucia fabuły na własnej skórze. Z myślą o graczach w pełni wczuwających się w rozgrywkę, P65 pokryto specjalną gumą zapobiegającą wyślizgiwaniu się pada z dłoni. Kształt zbliżony do klasycznego pada z pewnością przypadnie do gustu amatorom kontrolerów znanych z PS.

Natec Genesis P65 kosztuje 89 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się nowy pad.

Cechy produktu:

– Platforma – PC, PS3

– Liczba przycisków – 12

– Komunikacja przewodowa

– Długość kabla: 180 cm

– Dodatkowe funkcje: wibracje, tryb X-Input i D-Input

– Gumowana powierzchnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *