GTX 1080 Ti z fabrycznym chłodzeniem hybrydowym
2 lipiec 2018
AVerMedia Sonicwave GH335 – słuchawki dla graczy
4 lipiec 2018

EZconnect.to, czyli jeszcze łatwiejszy zdalny dostęp do urządzeń NAS

Nawet najbardziej wydajny i niezawodny sprzęt do pełnego wykorzystania swojego potencjału potrzebuje odpowiednio zoptymalizowane oprogramowanie. Asustor wprowadza właśnie najnowszą wersję środowiska ADM w wersji 3.2 beta. Jedną z nowinek będzie jeszcze przyjaźniejszy dostęp do urządzenia NAS dzięki EZconnect.to.

Wraz z wprowadzeniem ADM 3.2 beta Asustor uruchomił wygodną funkcję logowania EZ-Connect z poziomu strony internetowej do urządzeń NAS. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową, następnie użyć indywidualnego ASUSTOR Cloud ID i już można połączyć się z NAS-em, aby uzyskać dostęp do ustawień oraz zgromadzonych danych w dowolnym miejscu i czasie.

Zanim dokonamy logowania trzeba upewnić się, że w głównych ustawieniach ADM została wybrana funkcja EZ-Connect. Użytkownicy preferujący zdalny tryb pracy muszą pamiętać o przekierowaniu portów dla aplikacji mobilnej. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, tak długo, jak istnieje połączenie z Internetem, można bez przeszkód logować się za pomocą przeglądarki internetowej.

Co trzeba wiedzieć o ADM 3.2 beta?

Oprogramowanie ADM 3.2 znajduje się w fazie beta, dlatego przed dokonaniem aktualizacji zaleca się wykonać kopię zapasową zgromadzonych danych. Po wgraniu najnowszej wersji nie będzie już możliwości cofnięcia aktualizacji do poprzedniego stanu oprogramowania. Ponadto, warto zaktualizować wszystkie posiadane aplikacje, aby uniknąć problemów z ich kompatybilnością i stabilnością działania.

Źródło: Entrymedia, Asustor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *