1 min read

Entrymedia z nowym klientem

Avermedia wiodący producent urządzeń do multimedialnych prezentacji video oraz streamingu podpisał umowę o współpracy z Entrymedia. Agencja zajmie się działaniami głównie z zakresu media relations.

Głównym zadaniem agencji będzie doradztwo i działania w zakresie media relations, a także obsługa kanałów social media oraz organizowanie wydarzeń specjalnych.

Za współpracę po stronie agencji będzie odpowiedzialny Mateusz Faryniarz i Piotr Poniecki. Umowa została zawarta od lipca b.r. na czas nieokreślony. Klienta pozyskano poprzez rekomendację.


O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. W Polsce marka znana jest głównie z wysokiej jakości sprzętu do streamowania bez obciążania mocy komputera jak ,np. Live Gamer Portable czy Game Capture HD.

AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

www.gamerzone.avermedia.com/pl/

O Entrymedia

Entrymedia specjalizuje się w obsłudze i doradztwie PR w branży nowoczesnych technologii oraz gamingowej. Obszary w jakich działamy to szeroko rozumiane budowanie wizerunku marek, PR produktowy, obsługa firm w mediach społecznościowych, a także organizacja eventów od A do Z. Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą efektywnie i skutecznie promować swoje produkty w mediach i cenią sobie doświadczenie oraz szybki termin realizacji powierzonych nam zadań.

www.entrymedia.pl