1 min read

Elegancka obudowa dla „casuala” i gracza

Wbrew pozorom, jedną z ważniejszych części dobrego zestawu komputerowego jest dobra obudowa, która zapewni zarówno wystarczającą ilość miejsca do rozbudowy zestawu, jak i wydajny obieg powietrza. Jedną z takich propozycji jest N400 wyprodukowana przez Cooler Master.

Ta obudowa klasy mid-tower została stworzona z myślą o jak najwydajniejszym chłodzeniu zestawu. Poza dużą przestrzenią i wbudowanymi wentylatorami XtraFlo posiada specjalne miejsca wewnątrz obudowy do montażu chłodnic wodnych – 240 mm na górze z prawej strony i 120 mm na tyle obudowy oraz miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów łącznie.

Przedni panel posiada siatkowaną osłonę, która poza zwiększeniem przepływu powietrza, nadaje obudowie nowoczesnego wyglądu. O ochronę wrażliwych podzespołów elektronicznych dbają 3 filtry przeciwkurzowe, zamontowane z prawej strony, na górze i na spodzie obudowy. Duża przestrzeń umożliwia beznarzędziowy montaż 4 dysków twardych oraz podłączenie wydajnych kart graficznych o długości do 320 mm. Obudowa sprzedawana jest w dwóch wariantach – z okienkiem na jednym z boków i bez niego.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 249 złotych za wersję bez okna.

Cechy urządzenia:

– Siatkowany panel przedni
– Wsparcie dla chłodzenia wodnego- możliwość instalacji 240mm chłodnicy / 2 wentylatorów 120mm na górze lub z prawej strony obudowy oraz 120mm chłodnicy z tyłu
– Miejsce na 3 dyski twarde SSD 2 z beznarzędziowym systemem montażu na klatce HDD oraz jeden na spodzie klatki
– 2 wentylatory 120mm XtraFlo w zestawie jeden z białym podświetleniem LED z przodu obudowy (możliwość wyłączenia podświetlenia) oraz jeden z tyłu (bez podświetlenia)
– Miejsce na 7 wentylatorów
– Dwa porty USB 3.0
– 3 filtry przeciwkurzowe (góra, prawa strona, spód obudowy)