1 min read

DOD – premiera z atrakcyjną nagrodą

W trakcie wielkiego święta motoryzacyjnego – imprezy Gran Turismo 2016 – swoje wejście na polski rynek oficjalnie ogłosi DOD, producent ekskluzywnych kamerek samochodowych. Debiutowi znanej firmy będą towarzyszyć liczne atrakcje, w tym możliwość zdobycia wartościowego prezentu.

Stoisko DOD można odwiedzać od czwartku do soboty. Jednak najważniejszym punktem będzie piątkowa konferencja prasowa, która rozpocznie się punktualnie o 12:30 w strefie GT Expo. W trakcie jej trwania zostaną m.in. zaprezentowane topowe produkty DOD: kamerki samochodowe LS470W, LS470W+, RX400W, a także kamerka motocyklowa Hummer.

Po konferencji przewidziany jest poczęstunek dla przybyłych dziennikarzy. Co więcej, jeden szczęśliwy uczestnik wydarzenia otrzyma cenny prezent: kamerkę samochodową klasy premium. Jednak i pozostali goście nie odejdą z pustymi rękoma, bowiem każdy może liczyć na atrakcyjny upominek.

Organizowane na Torze Poznań Grant Turismo to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Udział w nim weźmie wielu czołowych producentów i kierowców, a publiczność będzie miała okazję do podziwiania najlepszych i najszybszych samochodów na świecie. W tym roku impreza potrwa od 30 czerwca do 2 lipca.