Genesis HX60 – rywal już cię nie zaskoczy
24 marzec 2016
JAM Platinum – głośnik łączący tradycję z nowoczesnością
30 marzec 2016

Devastator II już w sprzedaży

Bardzo dobra klawiatura i myszka wielokrotnie mogą wpłynąć na jakość rozgrywki. Zestawem, który został stworzony specjalnie z myślą o graczach jest Devastator II, który właśnie pojawił się na polskim rynku.

Klawiaturę dołączoną do Devastatora II wyposażono w „mem-chanical switches”, czyli przełączniki mające imitować pracę klawiatury mechanicznej na membranie, będące w pełni kompatybilne z Cherry MX. Urządzenie posiada wbudowane klawisze funkcyjne pozwalające na kontrolę mediów bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników oraz laserowo wygrawerowane znaki na klawiszach.

Mysz posiada sensor optyczny o regulowanej rozdzielczości – 1000, 1500 i 2000 DPI. Zgodnie z zapewnieniami producenta, urządzenie jest w pełni ergonomiczne. Poza symetrycznym kształtem, gryzoń został również pokryty specjalną, anty-poślizgową gumą i wyposażony w 5 micro-przełączników Omron.

Atrakcyjność zestawu podkreśla delikatne LED-owe podświetlenie w jednym z trzech kolorów- czerwonym, niebieskim lub zielonym .

Devastator II kosztuje około 169 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *