JAM dla fanów mocnego brzmienia
25 luty 2016
Thrustmaster GP XID – wygodny pad dla pecetowców
29 luty 2016

Cóż za hałaśliwy chłopiec- najnowszy mod Ronniego Hary

Wraz z rozpoczęciem sezonu konkursów modderskich, pojawił się wysyp coraz to ciekawszych przeróbek wykonanych zarówno przez amatorów, jak i modderów, którzy zdążyli wyrobić już swoją markę. Kilka dni temu swoją pracę zaprezentował Ronnie Hara, Brazylijczyk mieszkający w Japonii.

Mod inspirowany jest robotem Noisy Boy, jednym z bohaterów filmu Real Steel. Przeróbka, do której wykonania modder wykorzystał MasterCase Pro 5 to prawdopodobnie jedna z bardziej krzykliwych, rzucających się w oczy prac. Całość utrzymana została w jaskrawofioletowej kolorystyce obudowy i większości elementów zestawu.

DSC0083

Ciekawego efektu dodaje charakterystyczny dla Noisy Boya żółty napis „ultra-zły chłopiec” zapisany w alfabecie kanji. Wnętrze peceta można podejrzeć przez szybę zamontowaną w jednym z jego boków.

DSC0067

Praca nie mogłaby powstać, gdyby nie doskonałe podzespoły, które Ronnie ukrył we wnętrzu obudowy. Wśród nich znaleźć można m.in. kartę graficzną iChill GeForce GTX 980 Ti, procesor Intel Core i7-4790K czy 0,5 TB pamięć SSD. Całość zasilana jest przez zasilacz Cooler Master V1000 i chłodzona efektywnym modułem wodnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *