RX400W: oczy dookoła głowy? To możliwe!
12 sierpień 2016
Cooler Master: słuchawki z technologią Bass FX
19 sierpień 2016

Cooler Master: Gamescom to nie tylko gry

Gamescom 2016 rusza już w przyszłym tygodniu. Swój udział w targach zapowiedziały już topowe firmy ze świata gamingu – w tym nie tylko producenci gier, ale też twórcy hardware’u, tacy jak Cooler Master.   

Impreza organizowana w Kolonii to nie tylko okazja do podziwiania najbardziej oczekiwanych gier w akcji. Swoje miejsce znajdą tam również producenci sprzętów gamingowych, dzięki którym gracz ma w ogóle możliwość uruchomienia bestsellerowych tytułów.

Wszystko, czego gracz potrzebuje

Stąd obecność na Gamescomie Cooler Mastera, który oprócz klawiatur, myszek czy słuchawek, dostarcza graczom także i obudowy mające ułatwić montowanie potężnych podzespołów, zdolnych udźwignąć każdą grę. Tajwański producent specjalizuje się też w produkcji chłodzenia i zasilaczy – bez odpowiedniej jakości tych urządzeń nie ma w ogóle co podchodzić do najnowszych gier spod znaku AAA.

Co pokaże Cooler Master?

Taka impreza jak Gamescom to również doskonała okazja do zaprezentowania nowych produktów.  Już w pierwszym dniu targów Cooler Master szykuje premierowy pokaz słuchawek MasterPulse, w których zastosowano technologię Bass FX.

Pięć dni świętowania

Targi Gamescom, przez niektórych uznawane za następcę E3, to jedna z największych tego typu imprez na świecie. W tym roku gracze z całego świata nawiedzą Kolonię w dniach od 17 do 21 sierpnia. Stanowisko Cooler Master będzie się znajdować w Hall 10.1 stand A-050.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *