4060Ti_iCHILL_X3_set
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB iCHILL X3 — firmowo podkręcona karta graficzna z zaawansowanym systemem chłodzenia
10 lipiec 2023
image004
Poznaj Genesis Nitro 550 G2 – odświeżona wersja popularnego fotela już dostępna
14 lipiec 2023

Cooler Master GA241 — budżetowy monitor dla graczy już w sprzedaży

image0051

Cooler Master oferuje nie tylko rozwiązania chłodzące i peryferia dla entuzjastów. W portfolio tego producenta od niedawna znaleźć można także monitor GA241, który powinien okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem dla oszczędnych graczy.

Cooler Master GA241 to gamingowy monitor z 23,8-calowym panelem VA, który wyróżnia się częstotliwością odświeżania 100 Hz. Użytkownicy mogą liczyć więc na płynniejszą rozgrywkę niż w przypadku wielu innych ekranów z tego segmentu. W połączeniu z technologią Adaptive Sync monitor jest w stanie zapewnić animacje bez rwania czy zacinania się obrazu, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia z gier.

Model GA241 wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli w proporcjach 16:9. Producent podaje, że ekran cechuje się kontrastem 4000:1, jasnością do 250 nitów i pokryciem gamy kolorów sRGB w 95%. Wart uwagi jest także deklarowany czas reakcji na poziomie 1 ms, który może okazać się istotny dla wielu graczy zmagających się w najbardziej dynamicznych grach online.

Ponadto monitor wyróżnia się funkcjami mającymi na celu ograniczenie zmęczenia oczu. GA241 posiada tryb niskiego poziomu niebieskiego światła oraz tryb eliminujący migotanie. Co więcej, produkt wyposażono w wiele różnych trybów wyświetlania obrazu, dzięki którym użytkownik może dostosować styl wyświetlania swoich potrzeb (np. do gier, oglądania filmów lub pracy).

Warto zwrócić uwagę na elegancki design monitora. Całość ma bardzo wąską ramkę dookoła ekranu oraz prostą, funkcjonalną podstawkę, dzięki której wyświetlacz można ustawić pod kątem od -5° do +20°. Na wyposażeniu znajdziemy jeden port VGA, jeden port HDMI 1.4 oraz jedno gniazdo mini-jack 3,5 mm. Cooler Master GA241 to urządzenie typu plug-and-play, co oznacza, że można go szybko podłączyć do komputera i łatwo skonfigurować potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Monitor Cooler Master GA241 jest dostępny w polskich sklepach w cenie od 499 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *