Ciche zasilacze od Cooler Mastera
17 październik 2017
Jak bezpiecznie i skutecznie zarządzać plikami?
19 październik 2017

CNPS5X Performa: chłodzenie sprawdzone w bojach

Producenci prześcigają się w produkowaniu coraz nowszych urządzeń, tymczasem Zalman – choć również dostarcza nowoczesne rozwiązania –  przypomina także o starszym modelu chłodzenia powietrzem, które sprawdzi się przy wielu komputerach: CNPS5X Performa

Urządzenie Zalmana wyposażono w trzy przewody cieplne i aluminiowe ożebrowanie, zaprojektowane z myślą o efektywnym chłodzeniu. O pozbycie się ciepła z obudowy ma z kolei zadbać wentylator 92 mm, posiadający łożysko typu FSB (Fluid Shield Bearing).

Producent przekonuje, że chłodzenie CNPS5X Performa nie tylko sprawnie radzi sobie z nagrzanym powietrzem, ale także charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. Co więcej, urządzenie automatycznie dostosowuje szybkość obrotu łopatek wentylatora do temperatury procesora.

W zestawie z CNPS5X Performa znalazła się pasta termiczna ZM-STG2M, która zwiększa przepływ ciepłego powietrza z procesora, z którym następnie rozprawia się wentylator. Producent zapewnia również, że chłodzenie jest łatwe w montażu i nie potrzeba do niego narzędzi.

Chłodzenie CNPS5X Performa kosztuje około 70 zł.

Cechy produktu:

  • Materiały: czysta miedź, aluminium
  • Szybkość obrotów: 1,350 ~ 2,700rpm ± 10%
  • Poziom hałasu: 20 ~ 32dBA ± 15%
  • Łożysko: FSB (Fluid Shield Bearing)
  • Napięcie wejściowe: 12V
  • Wymiary: 127 x 64 x 134

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *