Cooler Master: unikalna obudowa w 5 krokach
22 czerwiec 2015
Historia szczurem się toczy, czyli porozmawiajmy o R.A.T.- ach
23 czerwiec 2015

Clingo z pomocą kierowcom

Podczas jazdy samochodem często zdarza się, że mimo wszystko trzeba skorzystać z telefonu. Chcąc wyjąć go z kieszeni zmuszeni jesteśmy zmienić pozycję, co może stworzyć niebezpieczeństwo na drodze. Położenie telefonu na siedzeniu obok też nie jest dobrym pomysłem, bo przy każdym gwałtownym skręcie wpada on pod siedzenia. Warto zatem rozważyć zakup uchwytu samochodowego.

Tu z pomocą kierowcy przychodzi firma Clingo, która w swej ofercie posiada uniwersalny żelowy uchwyt samochodowy. Dzięki zamocowaniu uchwytu na lusterku wstecznym, mamy możliwość spojrzenia na telefon bez odwracania uwagi od jezdni. W ten oto wygodny sposób możemy bezpieczne podróżować i jednocześnie odczytywać informacje np. z nawigacji zainstalowanej w smartfonie.

Powierzchnię roboczą uchwytu wyposażono w opatentowaną technologię ?Stick To It?, umożliwiającą przymocowanie telefonu, nawigacji i innych podobnych urządzeń bez żadnych dodatkowych zatrzasków. Wystarczy lekko docisnąć urządzenie do żelowej warstwy i voila ? gotowe.

Przed wprowadzeniem na rynek produkty Clingo przeszły wyjątkowo restrykcyjne testy. Żelową warstwę umyto 3300 razy, trzymaną ją 9 dni w zbiorniku wodnym i testowano w temperaturze od -24 do +93 stopni Celsjusza. Rezultat? Produkt nie stracił żadnej ze swoich właściwości. Zatem gdy ulegnie zabrudzeniu, można myć go bez obaw.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora ? Impakt, wynosi 25 zł.

Zobacz wideo jak działa uchwyt Clingo

Cechy produktu:

– Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu, nawigacji i innych podobnych urządzeń

– Opatentowana technologia Stick To It pozwalająca przykleić dowolne urządzenie do uchwytu

– Po odklejeniu nie zostawia śladów na urządzeniu, urządzenie nie klei się

– W przypadku utraty przyczepności wystarczy przemyć wodą lub wodą z mydłem

– Non-toxic ? nie zawiera materiałów szkodliwych (substancji toksycznych)


O Clingo

Clingo jest marką należącą do Allsop Inc., firmy, która funkcjonuje na rynku amerykańskim już ponad 50 lat. Allsop to również idea, dzięki której udaje się połączyć niezwykłych ludzi z profesjonalizmem i innowacjami. Koncentrujemy się na wdrażaniu oryginalnych koncepcji i opatentowaniu niezwykłych pomysłów w kontekście naszej unikalnej kultury zespołu.

www.clingo.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *