1 min read

CES 2016: MyKronoz zapowiada nową kolekcję smartwatchy

Podczas tegorocznej edycji CES w Las Vegas wiele marek prezentuje swoje nowe produkty czy zapowiada ich przyszłość. Jedną z nich jest także MyKronoz, który zapowiedział wiosenną kolekcję zegarków.

Czego możemy się spodziewać? Na pewno podążania wybraną już ścieżką. MyKronoz od samego początku stawiał na funkcjonalność i atrakcyjny wygląd swoich produktów. Ostatnie propozycje szwajcarskiego producenta, jak ZePhone z obsługą sieci 3G czy ZeFit2 Pulse z wbudowanym pulsometrem, sprawiają, że można spodziewać się interesujących produktów.

Pewne jest to, że na początku tego roku nie ukażą się kontynuacje sprzedawanych obecnie zegarków. MyKronoz zapowiedział wyłącznie nowe serie smartwatchy, które tak jak w ostatniej, jesiennej kolekcji wypełnione są ciekawymi rozwiązaniami.

Będzie to choćby smartwatch dla dzieci, ZeKid, zaawansowany zegarek sportowy ZeSport czy seria premium ZeCircle. Według zapewnień producenta, niedługo ukażą się także wymienne paski do jednego z najnowszych smartwatchy, ZeFit2 Pulse.