1 min read

AverTV – telewizja w telefonie

Avermedia AverTV Mobile umożliwia oglądanie cyfrowej telewizji na ekranie urządzenia z systemem iOS. Dzięki temu użytkownik może korzystać z dostępu do informacji oraz cieszyć się rozrywką wszędzie tam, gdzie dociera sygnał TV.

 

AverTV Mobile (EW330) może towarzyszyć nam dosłownie w każdej podróży. Wszystko za sprawą jego kompaktowej i lekkiej konstrukcji, która sprawia, iż zajmuje niewiele miejsca. Bez trudu schowamy go w podręcznym bagażu.

EW330+AVerTV+Mobile-iOS+photo1

 

By móc oglądać telewizję naziemną, należy najpierw pobrać darmową aplikację Air DTV ze sklepu iTunes. Po zainstalowaniu oprogramowania cała dostępna oferta kanałów DVB-T staje przed nami otworem.

EW330+AVerTV+Mobile-iOS+photo4

 

Do zestawu dołączono dwie anteny, które pozwalają uchwycić sygnał  nawet w miejskiej zabudowie. Dzięki wbudowanej baterii użytkownik może oglądać TV przez 2,5 godziny bez konieczności dodatkowego doładowania.

 

Cena detaliczna produktu wynosi 279 zł.

 

Kompatybilne urządzenia:

– iPhone 5/5S/5C
– iPod touch 5
– iPad 4/Air/Mini

 


O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów multimedialnych do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu.  AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej, jakości i w przystępnych cenach.

http://www.avermedia.eu/pl/