Inno3D GeForce GTX 1050 Ti zajmuje mniej miejsca
23 maj 2018
Cooler Master MasterCase H500M – topowa obudowa dla wymagających
30 maj 2018

Audictus Adrenaline – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe na każdą pogodę

Słuchawki bezprzewodowe są coraz częściej wybierane przez użytkowników. Powodów, poza wygodą, jest kilka, jak choćby coraz częstsza rezygnacja producentów z gniazda mini-jack. Audictus posiada w swojej ofercie słuchawki, które możemy używać z powodzeniem nawet przy kiepskiej pogodzie.

 

Małe, lekkie i odporne na deszcz – tak w wielkim skrócie można opisać model Adrenaline z oferty marki Audictus. Słuchawki wykonano z aluminium i tworzywa ABS, a ich szczelność określana jest klasą IPX4. Oznacza to odporność na spryskanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 1 litra na minutę. Nie powinniśmy się więc martwić o słuchawki nawet podczas dosyć silnego deszczu.

 

Audictus Adrenaline łączą się z telefonem poprzez Bluetooth 4.1, co zapewnia dobrą jakość przesyłania danych i nie jest szczególnie obciążające dla baterii obu urządzeń. Producent twierdzi iż żywotność słuchawek na jednym ładowaniu to około 5 godzin. Ładowanie ich akumulatora, co odbywa się poprzez standardowe gniazdo micro USB, trwa mniej więcej 2 godziny.

 

Producent zastosował tu 9-milimetrowe przetworniki neodymowe o impedancji na poziomie 16 omów. Zostały one zamknięte w aluminiowej obudowie, otoczonej wkładkami „Memory Foam”, co ma zapewnić lepsze dostosowanie się do kształtu ucha użytkownika. Adrenaline wyposażono także w mikrofon, znajdujący się na łączącym je przewodzie.

 

Audictus Adrenaline są dostępne na rynku w cenie 199 zł.

 

Dane techniczne:

 

  • Podłączenie: Bluetooth 4.1
  • Średnica głośników: 9 mm
  • Impedancja: 16 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Czułość: 105 dB +/- 5 dB
  • Czułość mikrofonu: – 45 dB
  • Masa: 3 g
  • Czas pracy na baterii: 5 h

Adrenaline v3333333

Źródło: Entrymedia, Audictus

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *