Cooler Master MasterCase MC500Mt – obudowa z charakterem
16 maj 2018
Extreme Media: uniwersalny selfie stick
17 maj 2018

Asustor: podziel się swoimi doświadczeniami i wygraj dysk sieciowy NAS

Oprogramowanie Asustor ADM w wersji 3.0 zyskało wiele usprawnień i udogodnień. Doświadczenia płynące z jego użytkowania są coraz lepsze, między innymi dzięki informacjom zwrotnym od użytkowników urządzeń NAS.

 

Aby wyrazić swoją wdzięczność, za aktywny udział klientów w ulepszaniu oprogramowania, firma Asustor zorganizowała konkurs o nazwie: „Podziel się swoimi doświadczeniami i wygraj dysk sieciowy NAS”. Udział w tej akcji daje szansę wygrania najnowszego dysku sieciowego Asustor AS4002T obsługującego standard sieci Ethernet 10G.

 

 

Każdy może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że udostępnicie swoją rekomendację lub opinię na temat dowolnej funkcji dysku sieciowego Asustor w mediach społecznościowych. Może to być: Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, a także forum lub sklep internetowy. Liczy się Wasza kreatywność, ponieważ w konkursie wezmą udział opinie w formie tekstu min. 350 słów, jak i filmy o długości minimum 1 minuty.

 

Akcja konkursowa trwa od 9 maja do 6 czerwca 2018 r. Wyniki zostaną ogłoszone 19 czerwca 2018 b.r.. Szczegółowe zasady akcji „Podziel się swoimi doświadczeniami i wygraj dysk sieciowy NAS!” znajdziecie poniżej:

 

  1. Udostępnij rekomendację/opinię na temat Twojej ulubionej funkcji dysku sieciowego Asustor na przykład na: Facebooku, Instagramie, YouTube, Twitterze, forach internetowych lub sklepie internetowym
  2. Format udostępnionej opinii: tekstowa lub video
  3. Tekstowe opinie muszą być długości minimum 350 słów, a video mieć długość co najmniej 1 minuty
  4. Tekstowe opinie muszą zawierać od 1 do 3 zdjęć związanych z konkretnymi funkcjami oprogramowania ADM 3.0 (lub nowszego)
  5. Po udostępnieniu prosimy o przesłanie do nas PW na Facebooku. PW powinna zawierać adres URL pod którym znajduje się opinia
  6. Polubić fanpage ASUSTOR: https://www.facebook.com/ASUSTOR.INC
  7. Udostępnić fanpage Asustor jak największej liczbie znajomych przed końcem czasu trwania wydarzenia
  8. Im więcej udostępnień tym większa szansa na wygraną

Konkurs NAS

Źródło: Entrymedia, Asustor

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *