TREK Mini – niewielki głośnik dla aktywnych od TDK
9 wrzesień 2015
Cooler Master Quick Fire XTi – nowa klawiatura mechaniczna dla graczy
9 wrzesień 2015

3 gadżety, które poprawią jakość rozgrywki na konsolach Xbox

Któż z nas nie jest gadżeciarzem? Któż z nas nie kocha drobnych przedmiotów, które skutecznie potrafią ułatwić nam życie? I kto nie chciałby ułatwić sobie życia gracza? Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem next-gena od Microsoftu, Natec Genesis przygotował dla Ciebie trzy drobiazgi, które z pewnością pomogą wbić wyższy gadżeciarski level.

 

Jak ochronić Kinect przed zniszczeniem?

Kamerki do Kinecta posiadają jedną znaczącą wadę – wokół nich powstała niezliczona ilość wszelakich teorii spiskowych. Jeśli obawiasz się o własną prywatność lub najzwyczajniej w świecie pragniesz ochronić obiektyw przed kurzem czy nadmierną wilgotnością, osłona obiektywu A26 kompatybilna z Kinect 2.0 będzie jak znalazł.

A26

Solidne mocowanie kamery

Co więcej, w ochronie delikatnego sprzętu z pewnością wspomoże nas klips A21 do mocowania kamery do Xboxa One. Dzięki mocnemu uciskowi, Kinect 2.0 nie zawiedzie nas nawet podczas najcięższych aktywności ruchowych. Oba gadżety, poza pełną trwałością wykonania, charakteryzują się minimalistycznym, stonowanym designem, dzięki któremu świetnie komponują się z konsolą.

A21

Bolą palce?

Jakże straszną udręką są zużyte bądź zbyt twarde gałki analogowe. Kciuki odruchowo zaczynają się wykrzywiać tak, by po kilku godzinach rozgrywki utrudniać nam nawet trzymanie łyżki. Panaceum na to będą z pewnością nowe nakładki na gałki analogowe A24 w pełni kompatybilne z padami do Xbox One, dzięki którym gra będzie nie tylko przyjemna, ale i wygodna.

A24

Ceny akcesoriów Natec Genesis zaczynają się już od kilkunastu złotych.

 


O Natec Genesis

 

Natec Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r.  Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Natec Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

 

www.genesis-zone.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *