Black Ops III rozłożony na czynniki pierwsze
12 maj 2015
Silent Hills nie powstanie
12 maj 2015

Zwycięzca testu smartwatchy do 500 zł

Wyróżnienie „JAKOŚĆ” oraz pierwsze miejsce w niezależnym teście – tak zaprezentował się smartwatch MyKronoz ZeSplash w najnowszym numerze czasopisma PC Format.

Jednym z głównych tematów czerwcowego numeru PC Format był test niedrogich smartwatchy. Redakcja przetestowała pięć modeli zwracając szczególną uwagę na wykonanie, wyposażenie i funkcje.

wzesplash-color

Zwycięzcą testu okazał się smartwatch szwajcarskiej firmy MyKronoz, model ZeSplash. Podczas testu doceniono jego wysoką funkcjonalność oraz szczelną obudowę, przyznając tym samym wyróżnienie „Najlepsza jakość PC Format”. ZeSplash pochwalono również za logiczne rozmieszczenie ikon, minimalistycznie wykończoną kopertę, a także wyświetlanie ikonki nieodebranych połączeń i SMS-ów, której brakowało u części konkurencji.

Test wykonany przez redakcję magazynu miał na celu przybliżyć użytkownikom czym jest smartwatch, a także pokazać, że nie trzeba wydawać kroci aby nabyć wysokiej jakości, funkcjonalny sprzęt.

PC Format to popularny miesięcznik komputerowy wydawany od sierpnia 2000 roku przez wydawnictwo Bauer. Głównym elementem czasopisma są testy produktów, a także porady dotyczące korzystania z komputera.

O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *