Zalman Alpha 28 — chłodzenie AiO o niespotykanym designie
1 min read

Zalman Alpha 28 — chłodzenie AiO o niespotykanym designie

Firma Zalman ma w swoim portfolio wiele sprawdzonych i efektownych zestawów chłodzenia. Szczególnie ciekawą propozycję stanowią modele AiO z serii Alpha wyróżniające się niespotykanym dotąd designem.

Zalman Alpha 28 to jeden z popularniejszych modeli AiO z tej linii produktów. Chłodzenie posiada nietypową trójkomorową pompę mającą zagwarantować maksymalną wydajność w schładzaniu procesora. Całość wyróżnia się oryginalną pokrywą pompy z logo producenta, którą można łatwo obracać o 360 stopni. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na instalację chłodnicy w wybranej przez siebie pozycji bez obawy o niepoprawny montaż.

Chłodzenie zostało wyposażone w masywny aluminiowy radiator, dwa wentylatory o średnicy 140 mm oraz fizyczny kontroler ARGB, za pomocą którego można szybko dostosować styl luminacji. Alpha 28 odznacza się także zintegrowanym sterownikiem PWM, gumowymi podkładkami minimalizującymi drgania rotorów, a także wytrzymałą plecioną tuleją odporną na wahania temperatury i wysokie ciśnienie.

Zalman Alpha 28 to chłodzenie AiO przystosowane do instalacji na najnowszych podstawkach AMD i Intela (AM5/LGA 1700), jednak użytkownicy bez problemu zamontują je również na wielu starszych socketach. Produkt najczęściej spotykany jest w czarnej wersji kolorystycznej, aczkolwiek chłodzenie można zakupić także w białym kolorze.

 

Model Zalman Alpha 28 jest dostępny w cenie od ok. 330 zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne chłodzenia Zalman Alpha 28 dostępne są tutaj.