Czytnik czy papierowa książka?
10 czerwiec 2015
Delock: połącz się z przyszłością
10 czerwiec 2015

The Last Guardian na E3 2015?

Nie trzeba wspominać, że The Last Guardian należy do jednych z najbardziej pożądanych gier podczas targów E3 w LA. Od 2007 roku fani czekają na jakieś informacje związane z grą i przez ten czas doczekała się ona wielu mitów.

Średnio co kilka miesięcy w internecie natknąć się można na kolejne ?przecieki? dotyczące TLG. Nie ma się co dziwić, że największa ich ilość wyprodukowana została przed światowymi targami gier ? nie istnieje lepszy moment na prezentację gry niż E3 2015.

Ważnymi informacjami zapragnął tym razem podzielić się brytyjski dziennik The Guardian. Pisza oni: Wiemy, że od 2007 roku gra znajduje się w ?produkcyjnym piekle?, ale według naszego źródła Team Ico pokaże The Last Guardian. Zgadywać można, czy gra będzie w ogóle podobna do tego, co widzieliśmy podczas E3 2009.

Od 2009 roku minęło sześć lat, więc raczej nie byłoby to dużym zaskoczeniem, gdyby tegoroczna prezentacja różniła się nieco od poprzedniej. Niemal pewnym jest jednak, że gra trafi na PS4, omijając starsze generacje konsol. Możliwe, że zmiana ta, szczególnie twórcom, wyjdzie na dobre.

Źródło: gamedot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *