360L Core White_3
Premiera: Cooler Master MasterLiquid L Core — nowa seria wszechstronnych systemów chłodzenia All-In-One
26 maj 2023
S4 PLUS_1000px_Main 03_191210
Zalman S4 Plus — efektowna obudowa z trzema wentylatorami RGB LED 120 mm
30 maj 2023

Skullcandy Ultra-Low Latency Wireless Transmitter – adapter ograniczający latencję dla słuchawek PLYR

image013 (4)

Firma Skullcandy ma w swojej ofercie wiele udanych rozwiązań audio. Do jednych z nich należy zaliczyć zeszłoroczny gamingowy headset PLYR. Producent zaprezentował właśnie praktyczne akcesorium dla tych słuchawek, które powinno okazać się przydatne dla wielu graczy.

Skullcandy Ultra-Low Latency Wireless Transmitter to adapter USB-A przeznaczony wyłącznie dla słuchawek Skullcandy PLYR. Całość z wyglądu przypomina pendrive’a, jednak zadaniem opisywanego urządzenia jest ograniczanie opóźnień, które domyślnie w niektórych przypadkach mogą wynosić 200 milisekund. W wielu wymagających grach tak wysoka latencja może doprowadzić nawet do przegranej potyczki. Adapter ma znacząco obniżyć opóźnienia — producent deklaruje, że możliwe jest osiągnięcie poziomu 20 milisekund.

 

Ultra-Low Latency Wireless Transmitter jest przeznaczony do współpracy z komputerami osobistymi oraz konsolami PlayStation (via Slide Switch). Oprócz niskiej latencji urządzenie oferuje także jakość audio 48 KHz/16-bit /256 kbps. Warto dodać, że adapter został wyposażony w specjalny przycisk parowania – informuje o tym wskaźnik LED, dzięki czemu podłączenie go ze słuchawkami powinno być szybkie i proste.

 

Skullcandy Ultra-Low Latency Wireless Transmitter jest dostępny w sklepie producenta w cenie 149 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *