Inno3D prezentuje GeForce GTX 1070 Ti w aż czterech odmianach
26 październik 2017
DOD Tech: jakie przydatne funkcje posiadają wideorejestratory?
27 październik 2017

Przeskanuj myszką dowolny dokument

IRIS kontynuuje biurową rewolucję. Tym razem producent chwali się IRIScan Mouse Executive 2 – nietypowym połączeniem myszki ze skanerem.

Jak działa urządzenie IRIS? Wystarczy kliknąć w boczny przycisk myszki, przejechać nią po dokumencie, który chce się zeskanować, i… już. Sekret Mouse Executive 2 tkwi w wbudowanym w gryzoniu skanerze o rozdzielczości do 400DPI. Jakby tego było mało, sama myszka ma sprawdzać się bez zarzutu także przy normalnej, codziennej pracy.

Wiele opcji do wyboru
Po zeskanowaniu dokumentu, ten natychmiast pojawi się na pulpicie. Wtedy wystarczy przerzucić go do Worda, Excela, Outlooka lub jakiegokolwiek edytora tekstu. Mouse Executive 2 pozwala też zapisywać skanowane materiały jako plik PDF.

Skanuj, co chcesz
Użytkownik nie musi się przy tym martwić o rodzaj skanowanego dokumentu. Mysz odczyta listy, książki, odręczne notatki, rysunki i wiele innych. Co więcej, w zestawie z myszką znajduje się też specjalna podkładka, która nie tylko usprawnia działanie Mouse Executive 2, ale również pozwala zeskanować kartę kredytową czy dowód osobisty – wystarczy włożyć taką kartę pod specjalną plastikową osłonkę.

Bezpieczny wybór
Jakie korzyści płyną z posiadania Mouse Executive 2? IRIS przekonuje, że użytkownik może w prosty sposób utworzyć wiele cyfrowych kopii ważnych dokumentów. Prócz kwestii związanych z bezpieczeństwem, zeskanowanymi plikami można w prosty sposób zarządzać z niemal każdego miejsca, a także udostępniać je innym.

Skaner IRIScan Mouse Executive 2 kosztuje ok. 225 zł.

Zobacz wideo jak działa mysz Iris.

 

Dane techniczne:

  • Rozdzielczość: do 400 DPI
  • Sensor myszy: laserowy (1200 DPI)
  • Maksymalna wielkość dokumentu: A4
  • Format plików: PDF/JPG/TIFF/BMP/PNG/XLS/DOC
  • Złącze: USB 2.0
  • Eksport plików: Microsoft Office, Adobe Photoshop, Pages, Numbers
  • Liczba przycisków: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *