image010 (4)
Premiera Genesis HOLM 320 RGB White – stylowe centrum operacyjne
31 sierpień 2021
image011
Zalman S3 – elegancka i funkcjonalna obudowa dla peceta
8 wrzesień 2021

Premiera: NZXT prezentuje mikrofon USB Capsule i dedykowany wysięgnik Boom Arm

image011 (1)

NZXT Capsule to, z założenia, wysokiej jakości mikrofon USB stworzony dla graczy i streamerów. Ma on im zapewnić najlepsze możliwe brzmienie przy jednocześnie maksymalnej łatwości użycia.

NZXT Capsule to mikrofon o charakterystyce kardioidalnej, który skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości dźwięku przy jednoczesnym minimalizowaniu odgłosów tła. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o postawieniu na biurku i jednokierunkowym zbieraniu dźwięków. Ma oferować najlepsze brzmienie od razu po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania.

 

Mikrofon NZXT Capsule ma tym samym pozwalać na czystą, wyraźną komunikację zarówno podczas intensywnych sesji gamingowych, jak i podczas streamingów, przy zachowaniu najlepszego brzmienia. Jak mówi Johnny Hou, założyciel i dyrektor wykonawczy NZXT:

 

“Naprawdę chcieliśmy się skupić na zaoferowaniu graczom i streamerom tego, czego rzeczywiście potrzebują. Właśnie dlatego NZXT Capsule nie posiada zbędnych trybów zbierania dźwięku i nie wymaga żadnego oprogramowania. To elegancki mikrofon typu plug & play – po prostu podłączasz go i używasz.”

Oddzielnie sprzedawane będzie ramię Boom Arm stworzone z myślą o mikrofonie NZXT Capsule. Jego konstrukcja pozwala na proste odłączenie urządzenia od podstawy USB i zamontowanie go na wysięgniku.

 

W ramach podsumowania producent wymienia najważniejsze zalety mikrofonu NZXT Capsule:

  • Stworzony dla graczy

Jednokierunkowa, kardioidalna charakterystyka zapewnia minimalizację odgłosów tła. Całość jest dostrojona do mowy w środowisku gier i ma optymalizować czystość i wyrazistość głosu w trakcie rozgrywki.

  • Wysoka jakość audio

Zastosowany konwerter analogowo-cyfrowy ma zapewnić jakość głosu na najwyższym poziomie spośród uczestników gry lub streamingu.

  • Prosty i wytrzymały

Bez śrubek, podkładek i kłopotliwego montażu na opcjonalnym wysięgniku. Wewnętrzny system amortyzacji ma minimalizować ryzyko upadku sprzętu na biurko w trakcie rozgrywki.

Mikrofon NZXT Capsule trafi do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni. Za urządzenie trzeba będzie zapłacić około 500 złotych. Opcjonalne ramię Boom Arm wyceniono z kolei na niecałe 400 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *