AVerMedia: kamera 4K z zabezpieczeniem przed hakerami
20 kwiecień 2018
Jazda bez trzymanki z deską elektryczną od UGO
24 kwiecień 2018

Natec ułatwia robienie niedzielnych zakupów

Ustawa o zakazie handlu w niedzielę wprowadziła wiele zamieszania. Z różnych przyczyn klienci nie zawsze pamiętają, że to jest właśnie ten tydzień, w którym zakupy trzeba zrobić wcześniej. Dlatego Natec postanowił ułatwić życie wielu użytkownikom komputerów, wprowadzając do sprzedaży podkładkę „Natec Retro – W niedzielę zamknięte”.

Na grafice zdobiącej podkładkę znalazła się rozpiska wszystkich „niehandlowych” niedziel, a także świąt, w czasie których sklepy również są zamknięte. W ten sposób  korzystając w ciągu tygodnia z myszki, wzrok użytkownika nie raz padnie na podkładkę i zawarty w niej przekaz. Dodatkowo oryginalny design w stylu retro ma być przyjemny dla oka i uzupełnia wyposażenie biurka.

Natec postarał się przy tym, by dostarczyć użytkownikom po prostu dobrą podkładkę pod gryzonia. Wierzchnia warstwa została pokryta materiałem zapewniającym odpowiednią precyzję w śledzeniu ruchów myszki, przy okazji redukując jej tarcie. Spodnią warstwę pokrywa zaś guma, której zadaniem jest zagwarantowanie przyczepności produktu.

Podkładka „Natec Retro – W niedzielę zamknięte” kosztuje około 9,99 zł.

 

Cechy produktu:

  • Wymiary: 250 x 210 x 2 mm
  • Materiał: tkanina (wierzch), guma (spód)

 

Źródło: Entrymedia, Natecnatec retro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *