Natec Fowler 2 – lekki, wielofunkcyjny adapter USB-C
1 min read

Natec Fowler 2 – lekki, wielofunkcyjny adapter USB-C

Natec Fowler 2 to adapter USB-C, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych urządzeń przenośnych. Mieści się w kieszeni i oferuje nie tylko dodatkowe porty USB i HDMI, lecz także czytnik kart pamięci, interfejs sieciowy Ethernet i gniazdo USB-C PD do zasilania podłączonego sprzętu.

Natec Fowler 2 to lekki (75 g), zamknięty w aluminiowej obudowie adapter USB-C. Pozwala on poszerzyć możliwości nowoczesnych laptopów, a kompatybilne smartfony zamienić w wygodne środowisko do pracy i rozrywki. Do urządzenia, za pośrednictwem portu HDMI, można bowiem podłączyć zewnętrzny monitor 4K i wygodniej grać lub pracować na większym ekranie.

 

 

Trzy porty USB 3.0 pozwalają na skorzystanie z wygodnych peryferiów, np. zewnętrznej klawiatury i myszy. Adapter Natec Fowler 2 posiada też czytnik kart pamięci w formatach micro-SD i SD, który umożliwia transfer danych np. z karty pamięci cyfrowego aparatu. Dzięki obecności portu Fast Ethernet da się natomiast połączyć z siecią Internet przy pomocy tradycyjnej skrętki.

 

Praktycznym dodatkiem pozostaje port USB-C Power Delivery, za pomocą którego można zasilać komputer przenośny. Ma on możliwość przetransferowania do 100 W energii. To dość, by “wykarmić” większość typowych laptopów, z high-endowymi maszynami włącznie.

 

Rynkowy debiut adaptera Natec Fowler 2 powinien nastąpić jeszcze w tym tygodniu. Sugerowana cena detaliczna dla prezentowanego akcesorium została ustalona na ok. 199 zł.

 

Zdjęcia i karta produktu są dostępne tutaj.