Zalman: budżetowa obudowa dla mniej wymagających
14 listopad 2018
Asustor i Seagate wspólnie wprowadzają nowe oprogramowanie do zarządzania dyskami
16 listopad 2018

MyKronoz: co oferują smartwatche hybrydowe?

Trudno mieć coś bardziej “pod ręką” niż zegarek. Właśnie ta cecha sprawia, że smartwatche stały się popularne. Przy coraz większych smartfonach inteligentne zegarki stają się ich niemal nieodłącznym kompanem, pozwalającym na swobodną kontrolę często wykorzystywanych funkcji telefonu.

Współczesne telefony są coraz większe. Z jednej strony duże ekrany sprawiają, że odczytywanie treści, szczególnie tych multimedialnych, jest bardziej przyjemne, z drugiej jednakże same urządzenia stały się mniej poręczne niż ich kuzyni sprzed kilku lat. I tu z pomocą przychodzą smartwatche, takie jak hybrydowe modele MyKronoz ZeTime.

ZeTime-Elite-Brushed pink gold-Milanese-3.4 view-Steps_1

Muzyka pod kontrolą

 

Sięganie do kieszeni po niemal 6-calową bestię, za każdym razem gdy chcemy np. przełączyć ścieżkę w Spotify nie brzmi jak wygodne używanie telefonu. O ile prościej jest po prostu dokonać tego samego na niewielkim ekranie zegarka. Często niedoceniana, a niezwykle przydatna funkcja smartwatchy związana z kontrolowaniem muzyki z uruchomionego na telefonie odtwarzacza to naprawdę znacząca zaleta, będąca jedną z cech modeli z serii ZeTime.

 

Zdrowie pod kontrolą

 

Nie tylko popularne opaski fitness, ale także smartwatche potrafią być dobrym kompanem podczas treningu. Pomiar tętna pozwala na kontrolowanie wysiłku podczas biegu czy ćwiczeń na siłowni. Tym samym smartwatche ZeTime udostępniają nam informację o zmęczeniu… lub zdenerwowaniu. Wizualnie pasujące bardziej do sali konferencyjnej niż siłowni smartwatche hybrydowe z serii ZeTime mogą pełnić także funkcję ostrzegania przed zbyt wysoką aktywnością serca. Wygodnie i cały czas pod ręką.

ZeTime-Premium-Polished silver-Black carbon red stitching-3.4 view-Watchface_1

Sen pod kontrolą

 

Pod koniec dnia nie warto zdejmować smartwatcha ZeTime. Urządzenia te posiadają możliwość monitorowania snu, co pozwala nie tylko prześledzić naszą aktywność senną, ale także dopasować budzenie, do odpowiedniej fazy snu w taki sposób, byśmy budzili się bardziej wyspani.

 

To tylko kilka cech smartwatchy MyKronoz ZeTime, które łączą w sobie klasyczny zegarek ze wskazówkami z możliwościami nowoczesnego smartwatcha.

 

Smartwatche ZeTime są dostępne na rynku w cenie ok. 870 zł.

 

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *