Extreme Media: uniwersalny selfie stick
17 maj 2018
Extreme Media: pojemny powerbank z dwoma USB
21 maj 2018

Genesis wchodzi na rynek akcesoriów do obudów

Producent znany z akcesoriów komputerowych skierowanych do graczy niedawno poszerzył swoją ofertę o kilka modeli obudów PC. Idąc za ciosem Genesis wprowadza również akcesoria związane z obudowami. W pierwszej kolejności są to wentylatory z podświetleniem LED.

Kiedyś obudowa komputera była tylko “skrzynką”, która miała pomieścić w środku wszystkie podzespoły. Dziś jej rola jest bardziej złożona. Komputery wymagają bardziej wyrafinowanego chłodzenia, a wielu użytkowników oczekuje od peceta efektownego wyglądu. W obydwu zadaniach mają pomóc nowe wentylatory Genesis Hydrion 120.

Hydrion to, 120 milimetrowe wentylatory do obudowy, występujące w czterech wariantach kolorystycznych podświetlenia: białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Podobnie jak wiele innych urządzeń producenta także i nowe chłodzenie zostało uzbrojone w podświetlenie LED. Wyposażone w 15 diod LED mają oferować bardziej równomierne i efektowne podświetlenie.

Wentylatory od Genesis nie powinny zakłócić wrażeń z grania. Producent określa ich głośność na poziomie 18,8 dB, co odzwierciedla hałas generowany przez cichy szept. Hydrion 120 obracają się z prędkością 1000 rpm, co wytwarza przepływ powietrza rzędu 42,1 CFM. Producent wyposażył też swoje produkty w podkładki antywibracyjne, mające zneutralizować drgania przenoszące się na obudowę.

Genesis Hydrion 120 są dostępne na rynku w cenie ok. 20 zł za sztukę.

 

Specyfikacja:

  • Prędkość obrotowa: 1000 obrotów na minutę
  • Przepływ powietrza: 42,1 CFM
  • Wymiary: 120 mm x 120 mm x 25 mm
  • Żywotność: 3000 h
  • Poziom hałasu: 0-18,8
  • Dostępne kolory: biały, czerwony, zielony, niebieski

 

Źródło: Entrymedia, Genesis

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *