image015 (1)
Cooler Master: premiera MasterFrame 700 – obudowa typu Open-Air
16 marzec 2021
image013 (6)
Inno3D GeForce RTX 3070 iChill X3 – zastrzyk mocy dla PC do gier
19 marzec 2021

Genesis otwiera się na Europę – sklep producenta już dostępny dla konsumentów

image004 (1)

Produkty marki Genesis były dotychczas dostępne u lokalnych sprzedawców. Od teraz fani mogą je kupować bezpośrednio od producenta. Sklep Genesis jest już dostępny, a w nim pełny wachlarz akcesoriów. Wysyłka w 48 godzin, szereg form płatności i dostawy, wśród których każdy powinien znaleźć dogodną dla siebie.

Firma Genesis udostępniła właśnie swoją platformę sprzedażową. Jest ona dostępna dla mieszkańców państw europejskich, a wysyłka akcesoriów odbywa się z Polski. Fani znajdą w sklepie pełną ofertę marki, co pozwala skompletować gamingowy zestaw w jednym miejscu. Do tego dochodzą rozmaite promocje, które dają szansę na kolejne oszczędności czy to na sprzęcie, czy na dostawie.

 

Sklep Genesis pozwala na wybór dogodnych form płatności i wysyłki. Mniejsze gadżety można zamawiać do paczkomatów InPostu. Większe dostarczą z kolei kurierzy. Do wyboru są Pocztex48 i DPD. Zamówienia można opłacić za pośrednictwem systemu PayU, poprzez tradycyjny przelew oraz za pobraniem. Ta ostatnia opcja jest jednak dostępna wyłącznie w przypadku wysyłki kurierskiej.

 

Konsumenci z innych krajów Europy mogą uregulować należność za pomocą platformy Stripe, również w walucie euro. Wysyłka jest wówczas realizowana za pośrednictwem firmy FedEx.

 

Wszyscy zainteresowani mogą już teraz odwiedzić sklep Genesis, który jest dostępny pod adresem https://pl.genesis-zone.com/sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *