Genesis Carbon 500 Maxi Flash G2 i Lava G2 – gamingowe podkładki w nowym wydaniu
1 min read

Genesis Carbon 500 Maxi Flash G2 i Lava G2 – gamingowe podkładki w nowym wydaniu

Marka Genesis zaprezentowała właśnie odświeżone wersje podkładek pod mysz z serii Carbon 500 Maxi. Nowe warianty Flash G2 i Lava G2 cechują się m.in. ogromną powierzchnią i ciekawym designem.

Genesis Carbon 500 Maxi Flash G2 i Lava G2 to podkładki wyróżniające się wymiarami 900 x 450 mm. Swoją powierzchnią obejmą więc nie tylko mysz, ale również klawiaturę. Jak twierdzi producent, wierzchnia warstwa obu modeli wykonana jest z odpornej na zachlapania tkaniny, która ma zapewnić wysoką precyzję śledzenia ruchów oraz redukcję tarcia kontrolera. Produkty mają bezproblemowo współpracować zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi, natomiast niski profil podkładek ma zwiększyć walory użytkowe i dać poczucie większego komfortu.

Podkładki Carbon 500 Maxi Flash G2 i Lava G2 cechują się także obszytymi krawędziami, które powinny zabezpieczyć całość przed strzępieniem się. Zadbano również o antypoślizgową warstwę na spodniej części, dzięki której użytkownik nie powinien doświadczyć niekontrolowanego przesuwania się niezależnie od rodzaju nawierzchni. Zarówno model Flash G2, jak i Lava G2 wyróżniają się intrygującym designem i powinny znaleźć uznanie w oczach graczy poszukujących uzupełnienia swojego gamingowego stanowiska.

Podkładki Genesis Carbon 500 Maxi Flash G2 i Lava G2 niebawem trafią do polskich sklepów w prognozowanej cenie 69,90 zł.

Specyfikacja podkładek Genesis Carbon 500 Maxi Flash G2 i Lava G2:

  • Materiał: guma, tkanina
  • Wodoodporność: tak
  • Wymiary: 900 x 450 x 2,5 mm