1 min read

Cooler Master: oficjalne otwarcie nowej siedziby w Tajpej

Cooler Master świętuje właśnie 30-lecie swojego istnienia. W ramach jego obchodów producent ogłosił otwarcie nowej siedziby w Neihu, w północno-wschodniej części Tajpej na Tajwanie. Firma zainwestowała znaczne środki w nowy kampus centralizujący takie zespoły jak: Cooler Master Technology Inc., Cooler Master Corporation, a także nowo rozwijające się oddziały.

Intel Overcloking Masters 2022 - zaproszenie

Cooler Master uczci otwarcie nowej siedziby podczas obchodów “Decades of Shaping the Future”. Wydarzenie odbędzie się w środę 30 listopada 2022 r. i wezmą w nim udział m.in. przedstawiciele mediów, goście ze świata nowych technologii, a także byli i obecni partnerzy firmy, którzy podzielą się wspomnieniami, osiągnięciami oraz swoją wizją przyszłości.

Kampus Cooler Master w Neihu będzie stanowić siedzibę dla nowych jednostek biznesowych i rozwijających się zespołów (także tych poza branżą komponentów komputerowych). Co więcej będą tam rozwijane takie projekty jak: Cooler Master Academy, CMIX, CMODX czy MasterRide.

Cały kompleks prezentuje się bardzo nowocześnie, co widać już po wyglądzie zewnętrznym. W środku znajdują się przestronne, dobrze oświetlone funkcjonalne i estetyczne wizualnie pomieszczenia. Jak pokazują załączone zdjęcia, widać tu oczywisty wpływ rozwiązań termicznych Cooler Master na estetykę architektoniczną. Za konstrukcję zewnętrzną budynku odpowiada Kuo Hsu-yuan, natomiast projekt wnętrz jest dziełem firmy DESFA Group.

Nowy kampus w dzielnicy Neihu ma pokazywać zaangażowanie w rozwój branży, a także inwestycję w partnerów handlowych Cooler Master oraz społeczność entuzjastów, która inspiruje i motywuje producenta do dążenia, do wielkich osiągnięć.

Zdjęcia z nowej siedziby firmy Cooler Master znajdują się pod tym linkiem.

Produkty Cooler Master wydane z okazji 30-lecie firmy znajdują się pod tym linkiem.