2 mins read

Cooler Master MH630 i MH670 – sprawdzone headsety nie tylko dla graczy

Cooler Master od ponad dwóch lat ma w swojej ofercie gamingowe słuchawki z serii MH600, które zyskały uznanie nie tylko wśród graczy, ale również audiofili. Na szczególną uwagę zasługują modele MH630 i MH670, które mimo upływu czasu i nowym, niższym cenom stanowią dziś jeszcze lepszą propozycję w swoim segmencie.

Cooler Master MH630 to podstawowy headset generujący dźwięk stereo przy pomocy 50-milimetrowych przetworników o szerokim paśmie przenoszenia, które obejmuje przedział od 15 Hz do 25 kHz. Słuchawki łączą z urządzeniem za pomocą przewodu z popularnym złączem mini-jack 3,5 mm. Co istotne, przewód ten można odpiąć na czas transportu, co na pewno docenią często podróżujące osoby. Ważnym elementem zestawu jest również odłączany mikrofon, a także wymienne, perforowane nauszniki. Warto wspomnieć także eleganckim wyglądzie headsetu oraz jego lekkiej konstrukcji – całość waży zaledwie 278 gramów.

Cooler Master MH670 to model przeznaczony dla użytkowników wymagających jeszcze wyższej jakości dźwięku, a także bardziej efektownego designu. Jest to headset bezprzewodowy, który łączy się z urządzeniami za pomocą pasma 2,4 GHz, jednak chętni mogą skorzystać z przewodu z wtyczką mini-jack 3,5 mm. Zestaw posiada skórzane nauszniki pozwalające na tłumienie dźwięków otoczenia oraz odpinany mikrofon. Całość wyróżnia się systemem emulacji dźwięku przestrzennego 7.1, podświetleniem RGB LED, a także przyciskami do sterowania ustawieniami dźwięku, mikrofonu i iluminacji.

Headset Cooler Master MH630 dostępny jest dziś w sklepach w cenie 189,99 zł. Bardziej zaawansowany model MH670 kosztuje aktualnie 469 zł. Oba zestawy zostały objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Zdjęcia hi res dostępne są tutaj tutaj.

Dane techniczne headsetu Cooler Master MH630 znajdziecie pod tym linkiem.
Dane techniczne headsetu Cooler Master MH670 znajdziecie pod tym linkiem.